Zel Lioton 100 - zdrowie i piekno Twoich 
n

Pomóż swoim naczyniom krwionośnym

Najważniejsze informacje na temat żelu Lioton 1000

Poczuj szybką ulgę!

 

„Zawsze mam pełną listę rzeczy do zrobienia i tak mało czasu na odpoczynek. Płacą za to moje nogi. Są takie ciężkie, bolą, puchną. Potrzebuję rozwiązania, które postawi mnie na nogi i pozwoli mi powrócić do codziennych zajęć.”

 
 

Unikalna kompozycja zapewni Ci aktywność

Wysokie stężenie heparyny w unikalnej żelowej formule sprawia, że żel Lioton 1000 zapewnia skuteczne przenikanie substancji czynnej przez skórę. Ponadto, stosowanie żelu Lioton 1000 niesie za sobą bardzo niskie ryzyko działań niepożądanych, a sam preparat posiada atrakcyjne walory kosmetyczne.

 

Dzięki wyjątkowemu połączeniu heparyny i żelowej formuły Lioton 1000 jest skuteczny w walce z obrzękami i bólem wywołanym uczuciem napięcia. Heparyna – główny składnik żelu Lioton 1000 – jest wysoce skuteczną substancją czynną o działaniu przeciwzakrzepowym i przeciwzapalnym, który przyczynia się do poprawy mikrokrążenia i ma działanie przeciwobrzękowe.

 

Nieplamiący żel łatwo wchłania się przez skórę, umożliwia zmniejszenie dolegliwości i natychmiast przynosi przyjemne uczucie chłodu.

 

Ponieważ żel Lioton 1000 stosuje się dokładnie na miejsce występowania dolegliwości, ryzyko negatywnego wpływu na cały organizm jest minimalne (doskonała tolerancja).

 

Nazwa produktu leczniczego: Lioton 1000; 8,5 mg (1000 j.m.)/g, żel. Skład i postać farmaceutyczna: 1 g żelu zawiera 8,5 mg (1000 j.m.) heparyny sodowej (Heparinum natricum). Wskazania terapeutyczne do stosowania: Leczenie wspomagające w: chorobach żył powierzchownych takich, jak: zapalenia żył, zakrzepowym zapaleniu żył, żylakach kończyn dolnych; krwiakach podskórnych, stłuczeniach, obrzękach. Przeciwwskazania: Produktu leczniczego Lioton 1000 nie należy stosować w przypadku znanej nadwrażliwości na heparynę lub którąkolwiek z substancji pomocniczych produktu leczniczego. Ze względu na obecność parahydroksybenzoesanu metylu i parahydroksybenzoesanu propylu, jako substancji pomocniczych, nie należy stosować produktu leczniczego u osób z alergią na parabeny. Podmiot odpowiedzialny: A. MENARINI Industrie Farmaceutiche Riunite s.r.l. ;3 Via Sette Santi, 50131 Florencja, Włochy.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Berlin-Chemie / Menarini